top of page

Naše Služby

Dřevostavby

Provádíme výstavbu RD (bungalovy) letmou technologií v nejvyšší kvalitě a energetické třídě A. Provádíme částečné nebo kompletní rekonstrukce RD a bytů, výstavbu moderních teras atd.

Výstavba letmou technologií není téměř limitována, vámi navržený RD podle představ předložíme našemu projektantovi ke schválení a zpracování potřebné dokumentace pro výstavbu.

Velkou výhodou takové výstavby je fakt, že Váš dům bude absolutně ORIGINÁLNÍ a ne jen další kopie nabízených montovaných domů na trhu.

Exteriér

Provádíme stavební práce na venkovním opláštění budov jako je zateplení, omítky, sokly, vynil siding, luxusní pvc okapové systémy, podhledy domů, zateplení základových desek a mnoho dalších stavebních prací souvisejících.

 

Interiér

Provádíme vnitřní zateplení konstrukcí, budování vnitřních příček z SDK, instalaci parotěsných fólií, kompletní sádrokartonářské práce včetně malování interiérů .

Luxusní epoxidové podlahy, bezspárové polyuretanové stěrky do garáží, chips floor a mnoho dalších interiérových prací.

 

Dekorativní stěrky

Provádíme kompletní certifikovanou instalaci dekorativních stěrek pro interiéry a exteriéry. Od obyčejných až po ty luxusní...

Podlahy

Provádíme kompletní certifikovanou instalaci dekorativních podlah pro interiéry a exteriéry. epoxid, metalický epoxid, polyuretan, mikrocement atd. Od obyčejných až po ty luxusní...

bottom of page